Życzenia dla Przyjaciół Przedszkola

miesiąc temu

W tym roku życzenia świąteczne z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych postanowiliśmy złożyć w nieco inny niż tradycyjny sposób. Tuż przed świętami Wielkiej Nocy nasze przedszkolaki wzięły  udział w konkursie, którego zadaniem było przygotować własną kartkę wielkanocną z pomocą rodziców. Wspaniałe i nietuzinkowe prace zostały wybrane, aby zagościć w zaprzyjaźnionych Instytucjach i Urzędach naszej Gminy. W dniu 26 marca 2024 roku Delegacja dzieci z grup najstarszych wybrała się autokarem, aby przekazać wielkanocne życzenia. Swoją podróż rozpoczęliśmy od Szkoły Podstawowej w Osmolinie, następnie udaliśmy się do Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Posterunku  Policji w Sannikach. Kolejnym punktem odwiedzin była Szkoła Podstawowa w Sannikach , Zakład Fotograficzny Fotonik Pani Anny Nowakowskiej oraz Bank Spółdzielczy Mazowsze. Plebania Proboszcza oraz Urząd Miasta i Gminy Sanniki to kolejne punkty naszej wyprawy. Na sam koniec zajrzeliśmy do naszego pięknego Pałacu Fryderyka Chopina, a tam oprócz Pani Dyrektor oraz współpracownikom, mogliśmy przekazać życzenia także członkom Stowarzyszenia Sympatyków Pałacu. Trudno ocenić, która radość w tym dniu była większa- obdarowujących czy jednak obdarowanych jednak z całą pewnością możemy stwierdzić, że w dobie powszechnej cyfryzacji oraz coraz mniejszego kontaktu interpersonalnego nasze Przedszkole zapoczątkowało wspaniałą inicjatywę, która mamy nadzieję na stałe wpisze się w tradycję naszej społeczności. Życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Zapraszamy do galerii zdjęć.