Dzień Kobiet w Pszczółkach

2 miesiące temu

Z okazji Dnia Kobiet grupę pszczółki odwiedziła mama Igusi, która jest stylistką rzęs i brwi oraz Pani Ola. Nasz gość opowiedział przedszkolakom na czym polega jego praca oraz przygotował ciekawe zajęcia nie tylko dla dziewczynek, gdyż chłopcy też byli bardzo zainteresowani i zaciekawieni przygotowanymi atrakcjami. Maluchy wykonywały makijaże lalką prawdziwymi kosmetykami, dowiedziały się na czym polega zabieg parafinowy na dłonie. Chętne dzieci mogły nawet zamoczyć dłoń w profesjonalnej parafiniarce do wosku. Najciekawszym elementem spotkania dla wszystkich dzieci był moment robienia tatuaży. Małe damy z grupy pszczółki miały również wykonany manicure w wybranym przez siebie kolorze. Bardzo dziękujemy Panią za poświęcony czas i przygotowanie ciekawych zajęć.