,,Dary Czterech Wróżek"- Teatr Magik

Dnia 24.04.2023r. po raz kolejny do Przedszkola Samorządowego w Sannikach zawitali artyści z Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja ,,Magik” z Białegostoku. Przedstawienie, które mieliśmy przyjemność obejrzeć nosi tytuł ,,Dary Czterech Wróżek”. Jest to adaptacja baśni Ewy Szelburg- Zarębiny. To przepiękna opowieść o dobru i złu,
o wróżkach i ich podarunkach dla małej księżniczki. Spektakl opowiadał o dziewczynce, która mimo przeciwności losu jest wdzięczna, grzeczna i pracowita. Wypełnia polecenia macochy z radością, zachowując pogodę ducha. Nawet gdy zła macocha chce się jej pozbyć i wymaga wykonania nierealnych zadań- nie poddaje się. Ta piękna baśń pokazała przedszkolakom, że warto być uprzejmym w każdej sytuacji. A złośliwość, lenistwo i zła wola nie doprowadzą do niczego dobrego. Występ dzieciom bardzo się podobał o czym świadczył uśmiech od ucha do ucha.