Pchła Szachrajka

Dnia 19.04.2023 r. dzieci z grupy: Smerfy, Krasnale, Misie, Motylki i Biedronki pojechały do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na spektakl pt. ,,Pchła Szachrajka”, który powstał  na podstawie przezabawnej, wierszowanej historyjki mistrza Jana Brzechwy o sprytnej pchełce, która wiecznie wszystkim robiła psikusy. Wyjadała krem z rurek w cukierni, uczyła pewną panią języka pcheł zamiast angielskiego. Spektakl był pełen humoru, kolorowych strojów i zaskakujących sytuacji. Rezolutna Szachrajka stale miała głowę pełną pomysłów. Przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie. Dzieci z wielkim zaciekawieniem podziwiały grę aktorów, ale najbardziej podobały im się sztuczki magiczne, pojawiające się w trakcie spektaklu m. in. latające piłki- globusy, strzelające konfetti i oblewanie wodą.