,,Misja Pisanka"- teatr Magik

Dnia 27 marca po raz kolejny gościliśmy Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja ,,Magik”. Przedszkolaki miały możliwość obejrzeć przedstawienie pt. ,,Misja Pisanka”.

Młody, ale odważny Zając Sałatka zostaje wybrany przez Radę Starszych Zająców, aby poprowadzić wielkanocny kiermasz, z którego zyski będą przeznaczone na wielkanocne śniadanie dla wszystkich mieszkańców. Bardzo przejęty swoją rolą zajączek odkrywa w sobie super moce, które pozwolą mu ochronić swoją krainę. Niestety magiczne Pisanki tracą swój smak… a tym samym nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi dobrze wszystkim znana rodzinka lisów. Zajączek Sałatka wraz z przyjaciółmi ruszają na ratunek. Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o empatii, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!

Dzieci były zachwycone. Spektakl był pełen zabawnych zdarzeń i śmiesznych dialogów, a całość wzbogacona kolorowymi dekoracjami i kostiumami.

Przedszkolaki pamiętały o obchodzonym 27 marca Międzynarodowym Dniu Teatru i złożyły aktorom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonany bukiet kwiatów.