Koncert ,,Dzień dla Kobiet i nie tylko..."- występ przedszkolaków

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Na specjalne zaproszenie Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Sannikach 5 marca przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Sannikach miały możliwość uczestniczyć w koncercie ,,Dzień dla Kobiet i nie tylko…”. Dzieci na dużej scenie zaprezentowały przed publicznością swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Przysłowiowym gwoździem programu był zaprezentowany przez najmłodszych pokaz  mody damskiej na przestrzeni wieków. Dziewczynki zaprezentowały stroje z epoki kamienia łupanego, czasów średniowiecza, romantyzmu. Nie zabrakło, także kobiet czynu- sufrażystek oraz strojów z lat 20- stych, 30- stych i 60- tych. Zwieńczeniem pokazu mody było zaprezentowanie stroju kobiety współczesnej, wyzwolonej i nowoczesnej.

Wszystkie dzieci pięknie wystąpiły, dając prawdziwy popis swoich zdolności i umiejętności. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodką niespodzianką.