Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji; to czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami.

W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z "Andrzejkami". Temu wydarzeniu towarzyszyło wiele cudownych niespodzianek przygotowanych przez naszych gości- Panie z MGOK. Dzieci z wszystkich grup  z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w magicznym rytuale andrzejkowym. Było nawet czarowanie i wypowaidanie czarodziejskich zaklęć oraz życzenia na przyszłość. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy za co serdecznie dziękujemy Panią za wspaniale zorganizowany czas.