Podaj dalej dobro

8 miesięcy temu

14 lutego w Dzień Zakochanych dzieci z grupy Pszczółki i Smerfy postanowiły przekazać dobro dalej. W ramach realizacji projektu ,,Podaj dalej dobro,, którego celem jest rozwijanie inteligencji emocjonalnej u dzieci, rozwijanie empatii i uwrażliwienie na potrzeby innych ludzi, integracja ze środowiskiem lokalnym i społecznym, a także integrowanie grup przedszkolnych udały się na spacer w pobliżu przedszkola. Przedszkolaki obdarowały napotkanych przechodniów serduszkiem z dobrym słowem i życzyły miłego dnia. Po powrocie takimi serduszkami obdarowały również panią dyrektor, pracowników przedszkola oraz pracowników pobliskiego Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Ten drobny gest wywołał uśmiech i radość co pokazało najmłodszym jak ważne jest DZIELENIE SIĘ DOBREM.

Osoby przedstawione na fotografiach wyraziły zgodę na uwiecznienie tych pięknych chwil.