8 miesięcy temu

,,Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia. ,,

Przedszkolaki z grupy Pszczółki, Smerfy i Krasnale w czwartek 8 lutego oraz w piątek 9 lutego gościli w przedszkolu wyjątkowych gości- swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystościach z tej okazji. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Każda grupa zaprezentowała wierszyki, piosenki oraz tańce. Po występach przedszkolaków odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.