Krasnale i Motylki w Happy Parku

28 września Krasnale i Motylki udały się na wycieczkę do Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku. Przedszkolaki aktywnie i bezpiecznie spędziły czas ćwicząc umiejętności manualne i koordynację wzrokowo- ruchową.  Z wielką ochotą korzystały z atrakcji, takich jak: mini pojazdy, dmuchany zamek, basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, karuzela z konikami, armatki z piłeczkami. Nie zabrakło także zabaw z animatorkami, które w atrakcyjny sposób umilały dzieciom pobyt w sali zabaw. Był też czas na odpoczynek i uzupełnienie utraconej energii oraz zaspokojenie pragnienia.  W przerwie zabawy dzieci otrzymały ciepłe przekąski i soki. Krasnale i Motylki wróciły do przedszkola bardzo radosne, pełne niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji.