Wycieczka z okazji Dnia Dziecka- Grupy Starsze

22 maja w ramach świętowania Dnia Dziecka odbyła się wycieczka, w której uczestniczyły ,,Motylki", ,,Biedronki", ,,Krasnale" i ,,Misie". Pierwszym punktem interesującego programu było zwiedzanie jednostki ,,Państwowej Straży Pożarnej". Dzieci poznały pracę strażaków, obejrzały sprzęt strażacki, wozy bojowe i łodzie. Następnie przedszkolaki udały się do Zoo. W czasie spaceru alejkami zobaczyły wiele ciekawych i wspaniałych gatunków zwierząt, które wzbudzały u nich wielkie zaciekawienie i radość. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w McDonald's i posiłek. Po dniu pełnym wrażeń zmęczone ale szczęśliwe dzieci bezpiecznie wróciły do przedszkola.

Fundatorem wyjazdu z okazji Dnia Dziecka była Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Sannikach oraz Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Sannikach.