Przedszkolny ogródek

Z radością informujemy, że trwają prace związane z założeniem ogródka przedszkolnego. Każda grupa wiekowa aktywnie korzysta z zakupionego sprzętu. Narzędzia ogrodowe takie jak: taczki, konewki, grabie, łopatki oraz niezbędne inspekty ogrodowe zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców naszego Przedszkola. Do dnia dzisiejszego zostały wysiane sałata, rzodkiewka, szczypiorek, rzeżucha, łączka miododajna oraz wysadzona została cebulka i dynia. Ogródek jest własnością całej społeczności przedszkolnej, dlatego też wszystkim dzieciom życzymy wesołej zabawy oraz wielu sukcesów w odkrywaniu swoich zdolności ogrodniczych.
Jeszcze raz dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie niezbędnych akcesoriów do podjęcia wyżej wymienionych działań. Zapraszamy do galerii zdjęć.